EğitimGO
Diğer Yazılarımız

2021-KPSS A Grubu Alan Bilgisi Oturumlarının Soru Kitapçıkları Yayımlandı!

2021-KPSS A Grubu Alan Bilgisi Oturumlarının Soru Kitapçıkları Yayımlandı!

2021-Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Alan Bilgisi Sınavları bu hafta sonu gerçekleştirildi. ÖSYM, 2021-KPSS A Grubu Alan Bilgisi oturumlarının temel soru kitapçıkları ve cevap anahtarları https://ais.osym.gov.tr internet adresinden yayımlandı. İşte 2021-KPSS A Grubu Alan Bilgisi soru ve cevap kitapçığı…

07 – 08 Ağustos 2021 tarihlerinde uygulanan 2021-KPSS A Grubu Alan Bilgisi Testlerinin (Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Hukuk, İktisat, Maliye, İşletme, Muhasebe ve İstatistik) Temel Soru Kitapçıkları ile Cevap Anahtarları (her test için % 10) yayımlandı.

Soru Kitapçıklarına Nereden Ulaşacağız?

Sınava başvuran adaylar, Temel Soru Kitapçığı diziliminde verilen sınav sorularının tamamına 08 Ağustos 2021 tarihinde saat 14.40’tan itibaren ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile 10 gün süreyle erişebileceklerdir.

SINAV CEVAP ANAHTARI İÇİN TIKLAYINIZ.

KPSS A Grubu Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Bu hafta sonu uygulanacak olan 2021-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavının Alan Bilgisi oturumlarının sonuçları 16 Eylül’de açıklanacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ