Yarın Okullar Tatil Edildi

29.10.2023
A+
A-
Yarın Okullar Tatil Edildi

Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise seviyesindeki pek çok öğrenci, 30 Ekim Pazartesi gününü merakla bekliyor.  Bu yıl 29 Ekim bir pazar gününe denk geldi. Bu nedenle öğrenciler, “30 Ekim Pazartesi günü tatil olacak mı?” diye merak ediyorlar. Cumhurbaşkanı Erdoğan bu konuda bir bilgilendirme yaptı!

30 Ekim Okullar Tatil Edildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine müjde verdi. 30 Ekim Pazartesi okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerimizin 1 günlüğüne tatil edildiğini duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklama Yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Cumhuriyet Bayramımızı Cumhuriyetimizin 100. yılına yaraşır bir coşkuyla kutladık. Bu coşkuyu paylaşan milletime teşekkür ediyorum. Bu vesileyle, 30 Ekim Pazartesi okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerimizin 1 günlüğüne tatil edilmesi kararı aldığımızı bildirmek isterim.

Cumhuriyet Bayramımızı Cumhuriyetimizin 100. yılına yaraşır bir coşkuyla kutladık. Bu coşkuyu paylaşan milletime teşekkür ediyorum.

Bu vesileyle, 30 Ekim Pazartesi okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerimizin 1 günlüğüne tatil edilmesi kararı aldığımızı bildirmek isterim.

https://x.com/RTErdogan/status/1718704264996876374?s=20

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.