Kendinize En Uygun Öğrenci Apartlarını Bulun

  11.10.2022
  A+
  A-
  Kendinize En Uygun Öğrenci Apartlarını Bulun

  Üniversiteli öğrenciler için evinin rahatlığını aratmayacak oda seçenekleri ve merkezi konum seçenekleri ile kendinize en uygun öğrenci apartları arayabileceğiniz Universitev platformunda kişiselleştirilmiş arama filtreleri bulunmaktadır.

  Özel yurtların aksine erkek öğrenciler ve kız öğrenciler için daha rahat bir yaşam alanı sunan apartlarda giriş ve çıkış saatleri bulunmamaktadır. Bu yüzden öğrenciler tarafından sevilen bir yapıda olan şehir merkezine yakın olan apartlar daha sık tercih edilmektedir.

  Bu alanda hizmet veren bir çok apart işletmesi sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmetlerini sunmaktadır. Genellikle kurumsal bir yapıda bulunmayan bu işletmeler güler yüzlü ve memnuniyet odaklı çalışmaktadırlar. Bunun sebebini incelediğimiz zaman öğrenciler ile işletme arasında bağlayıcı katı sözleşmelerin bulunmaması ve öğrencinin her an bir memnuniyetsizlikten dolayı apart‘ı terk edebileceğinden dolayı hizmet anlayışı her zaman ön plandadır.

  24 saat sıcak su imkanı ve kampüse yürüme mesafesinde olan apartlar öğrenciler için her zaman aranan işletmelerden olmuştur.

  Cinsiyete Göre Apart Aramaları Gerçekleştirin.

  Üniversite öğrencilerinin kendilerine en uygun apartları arayabildiği Universitev platformunda dilediğiniz bölgede kapsamlı aramaları ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

  Platformda yapacağınız aramaları kişiselleştirme bilmeniz adına site içerisinde yer alan arama motorunu ya da apart sayfasında yer alan filtreleme seçeneklerini kullanarak, arama sonuçlarınızı dilediğiniz şekilde daraltabilir siniz.

  Kız apart kelimesine en uygun sonuçları listeleyebilmeniz için gereken tek şey bu alanda yer alan arama motoruna bu ifadeyi yazarak, apart sekmesinde aramanız olacaktır. Listeleme sayfalarında 16 adet işletme ilanı ve 4 adet reklam bulunur. Karşınıza çıkan sonuçlar içerisinde kendiniz için en uygun olan kız öğrenci apartı sonuçlarını görüntüleyeceksiniz.

  Listeleme sayfalarında, üniversiteli öğrencilerin zaman kavramlarını en doğru bir şekilde değerlendirmeleri adına tasarım, kullanıcı ve tamamen içerik odaklı ücretsiz hizmet vermekteyiz.

  Sonuçları incelediğiniz zaman 1 kişilik odalar , 2 kişilik odalar vb ek seçenekleri, aparta ait konumu, kampüse mesafesi, kapak fotoğrafı hatta paylaşılmış ise doluluk ve fiyat bilgisine kadar henüz ilanın detay sayfasına girmeden yorumlar yapabilirsiniz. Bu sayede ilanlar arasında gezinirken yorulmaz tamamen kendiniz için en uygun apart‘ı rahatlıkla bulabilirsiniz.

  Aramalarda kişiselleştirilmiş ve sonuç odaklı aramalar yaparken örneğin: x üniversitesi’ne yakın öğrenci apartları gibi bir aramada yapabilirsiniz.

  ” Buna Dikkat Edin: Özel öğrenci yurtları, öğrencilere kayıt aşamasında bazen katı kurallar koyarak bunları aralarında gerçekleştirmiş olduğu sözleşmelerinde yer vererek, öğrenci ve işletme arasında bağlayıcı seçenekler kurabilir. Bu yüzden her zaman işletmeler ile yapacağınız sözleşmelerin süresine ve ayrılma durumundaki haklarınıza dikkat etmenizi öneriyoruz.

  Universitev platformunda yer alan erkek apart seçeneklerine göz atmak için yukarıda bahsetmiş olduğunuz detaylı filtreleme yöntemlerini ya da arama motorunu kullanabilirsiniz. Web Sitesi ve mobil uygulamalarımızdan topladığımız veri istatistiklerine göre platformumuzda yer alan erkek öğrenci apartları sayısı sayısı daha az olduğundan dolayı tükenme yani kontenjanlarının dolma durumu hızlı bir şekilde gerçekleştiği için hızlı bir şekilde davranmanızı tavsiye ediyoruz.

  Hoşunuza Giden Apartları Detaylıca İnceleyin

  Arama sonuçlarında kendiniz için uygun olduğunu düşündüğünüz bir işletmenin detay sayfasında beğendiğiniz öğrenci apartına ait klasik özelliklerin yanı sıra birçok yan bilgiyide sunmaktayız.

  Detay sayfaları içerisinde görselde gözüktüğü üzere birçok önemli temel bilgiyi sunmaktayız. Platformda yer alan bir apart ile iletişime geçerek detaylı bilgi almanın 2 yöntemi bulunmaktadır.

  Yöntem 1: İletişim kartında bulunan ve işletmeye ait olan numaralar üzerinden iletişime geçin.

  Yöntem 2: Yukarıdaki görselde gözüken yeşil iletişim butonu aracılığı ile doğrudan apart yöneticilerine dilediğiniz soruları iletebilirsiniz.

  Bu alanda doldurmuş olduğunuz tüm bilgiler herhangi bir ücret ödemeden doğrudan işletme yetkilerine ait olan e-posta adresine iletilir. Universitev olarak bilgi alma hakkının kutsallığına inanan düşünce anlayışımız bu aşamada bir üniversite öğrencisinden asla ücret talep etmemektedir. 

   

  Apart‘ın size mutlaka dönüş sağlamasını isteyen sistemlerimiz, size herhangi bir dönüş yapmama durumunda, işletmenin yoğun olduğunu ve gelen e-postayı gözden kaçırabildiklerini düşündüğü için bir adet otomatik SMS’i işletme sahiplerine yollar. Böylelikle bilgi talebiniz mutlaka apart tarafından görüntülenmiş olur.

  Eğer kendinize yurt ve ev dışında bir konaklama seçeneği arıyorsanız platformumuzu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.