Yurtdışında Eğitim Fırsatları

11.10.2021
A+
A-
Yurtdışında Eğitim Fırsatları

Yurtdışında Üniversite Okumak isteyen öğrencilerin, doğru rehberlik hizmeti desteği ile ülke dışına gönderilmesi ve diğer ülkelerin yaşam şartları ile ilgili bilgilendirilmesi son derece önemlidir. Kariyerleri için büyük bir adım atacak olan öğrencilerimizin, yurtdışında eğitim fırsatları hakkında onlara yol gösterecek deneyimli danışma firmalarına ihtiyacı vardır. Academix okul seçiminden başvuru belgelerinin hazırlanmasına kadar her alanda sizlere uzman kadrosu ile destek sunar.

Yurtdışında üniversite okumak ülkemizdeki değerli gençlerimizin hayalini kurduğu bir eğitim şeklidir. Dil öğrenmek ve uluslararası düzeyde bir diplomaya sahip olmak, gelecekte önemli iş fırsatları yakalamalarına büyük katkı sağlayacaktır. Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firmamız öğrencilerine en seçkin eğitim ülkelerinde, önde gelen üniversitelerinde eğitim alma fırsatı verir. Amerika, İngiltere, Polonya, İtalya, Fransa, Kanada, Hollanda, İsveç ve İspany en çok öğrenci gönderdiğimiz ülkeler arasındadır.

Yurtdışında Üniversite Eğitimi

Yurtdışında üniversite eğitimi alanlar arasında yerinizi almak için gideceğiniz okulları ve yaşam şartlarını iyi araştırmanız gerekir. Ülkenin öğrencilerine sunduğu sosyal ve kültürel aktiviteleri öğrenmek, dil gelişimi açısından oldukça önemlidir. Bunun yanında konaklama şartlarını araştırmak, okulunuza en yakın yurtları ve öğrenci evi ücretlerini öğrenmek önemlidir. Tüm bu merak edilen konularda ve yurtdışında okurken çalışma imkanları hakkında uzman eğitmenlerimizden bilgi alabilirsiniz.

İngiltere’de Üniversite Eğitimi

İngiltere dünyanın en kalabalık öğrenci nüfuslarına sahip ülkelerden biridir. İngilizce diline hakim olmak ve bolca pratik yapma şansı bulmak için ideal eğitim yerlerinin başında gelir. İngiltere’de üniversite eğitim süresi ortalama üç yıldır. Dünya genelinde olduğu gibi diş hekimliği, tıp fakülteleri ve mimarlık gibi bazı branşlarda eğitim süresi daha fazladır. Okullar genelde Eylül veya Ocak aylarında eğitim vermeye başlar.

Polonya’da Üniversite Eğitimi

Polonya’da üniversite okumak pek çok öğrencimiz için uygun fiyatlı bir eğitim seçeneğidir. Ülkede üniversite eğitim kalitesi hayli yüksek olmasına rağmen, yaşam ve konaklama giderleri, birçok Avrupa ülkesine göre oldukça avantajlıdır. Polonya üniversiteleri genellikle YÖK denkliği olan eğitim kurumlarıdır. Detaylı bilgi için uzman eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Academix Yurtdışı Eğitim

Yurtdışında üniversite okumak için ödüllü eğitim danışmanlık firmamız Academix’i tercih edebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız sizleri yurtdışı eğitimi için hazırlar ve hedeflerinize en uygun okulu seçmeniz için sizleri bilgilendirir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.